Ak Parti Malatya Milletvekilleri aday tanıtım toplantısı düzenledi.

26 Mayıs 2018 474 views 0

AK Parti Malatya Milletvekili adayları, partililer tarafından havaalanında coşkuyla karşılandı. Gerçekleştirilen milletvekili tanıtım toplantısında ise tek hedef seçimlerden 6-0 galip gelmek.

24 Haziran seçimleri öncesinde dün Ankara’da gerçekleştirilen AK Parti Aday tanıtım toplantısının ardından, bugün Malatya’ya gelen Milletvekili adayları partililer tarafından büyük coşku ile karşılandı. Havaalanında çok sayıda partili tarafından karşılanan adaylar daha sonra Kongre ve Kültür merkezinde gerçekleşen aday tanıtım toplantısına geçti.

Katılımın oldukça yüksek olduğu aday tanıtım toplantısında Ak Parti Milletvekili adayları,İl Başkanı,Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkanları,Akparti teşkilatı tanıtım toplantısında bulundu.

AK Parti 1.’nci sıra Malatya Milletvekili adayı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Şimdi Türkiye vakti şimdi hizmet vakti, şimdi reisle beraber yol yürüme vakti” ifadelerine yer verdi.

Milletvekili aday listesi 3’üncü sırasında yer alan eski büyükşehir belediye başkanı Ahmet Çakır’da yaptığı konuşmada, AK Parti Malatya İl Teşkilatının bugüne kadar her seçimde başarıyla çıktığını ifade ederek, 24 Haziran seçimlerinde de Malatya’dan AK Parti’nin zaferle çıkacağını söyledi.

Konuşmaların ardından Malatya Milletvekili adayları sahneye çıkarak konukları selamladı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya