AK Parti’de Aday Adaylığı başvuruları devam ediyor

30 Nisan 2018 465 views 0

AK Parti’de aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Son olarak Uzman Dr. Cumali Alan AK Parti’den milletvekili olmak için aday adaylığı başvurusu yaptı.
Parti binasında aday adaylığı başvurusu sırasında bir açıklama yapan Cumali Alan, ilk olarak özgeçmişinden bahsetti.
Malatya’da sağlık hizmetlerinde başarılı çalışmalara imza atan Alan, uzun süre çocuk hastalıkları dalında doktorluk ve idarecilik yaptığını belirterek son olarak Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcılığı ve Hasan Çalık Devlet Hastanesinde ise Başhekimlik görevlerinde bulunduğunu söyledi.
Çalışma hayatı boyunca mesleki ve idari anlamda birçok başarıya imza attığını dile getiren Alan, “Her zaman halkın takdirini topladım. Halkın içinde her zaman yer aldım. Çalıştığım yöre halkının sorunları ile birebir ilgilendim. Aktif, potansiyelli ve birikimli olduğuma inanıyorum. Mesleki ve idari hayatımdaki edindiğim tecrübemle bundan sonraki dönemde duruşuyla, dünya, görüşüyle tezleriyle ve ihracatlarıyla dünya lideri olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Parti saflarından milletime hizmet yolunda çalışmak istediğimi, burada özellikle arz etmek istiyorum. Sizlere buradan bunun sözünü vererek, İnşallah çıktığımız bu yolda 27. dönem AK Parti Malatya Milletvekili aday adaylık başvurumuzu yapıyorum” dedi.
Alan konuşmasının ardından daha sonra aday adaylığı başvuru dosyasını teslim etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya