BAŞKAN POLAT MASKİ’DE BRİFİNG ALDI.

10 Mayıs 2018 446 views 0
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat MASKİ Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ederek Malatya genelinde gerçekleştirilen yatırımlar hakkında brifing aldı.

Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir: “4 Yıllık Çalışmalarımızı Özetleyeceğiz

Malatya’nın altyapısına hizmet etmek için özveriyle çalışan ve büyükşehire yakışır bir altyapı inşa eden MASKİ Genel Müdürlüğü çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gerçekleştirdiği çalışmalara her gün bir yenisini ekliyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalarla ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a brifingveren Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir:MASKİ Genel Müdürlüğü olarak 4 yılda gerçekleştirdiğimiz çalışmaları bir sunumla özetlemeye çalışacağız. İnşallah bütün ekibimizle daha güzel hizmetler yapmak için gayret edeceğiz.” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat: “MASKİ’miz Şehrimizin Altyapısı İçin Çalışıyor

Büyükşehir’imizin önemli kurumlarından biri olan ve Türkiye’de örnek kurum olan su ve kanalizasyon idaremiz MASKİ’yi ziyaret etmekteyiz. Kıymetli Genel Müdürümüz, Yönetim Kurulu arkadaşlarımız, Genel Müdür Yardımcılarımız ve Daire Başkanlarımızla değerlendirme toplantısı yapacağız. Göreve başladığım günden itibaren arkadaşlarımızdan brifing alıyorum. 10 gün içerisinde bütün brifingleri inşallah tamamlamış olacağız. Daha sonraki süreçte yapımızı güçlendirerek yolumuza devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyemiz ana kademesiyle, MASKİ’mizle, şirketlerimizle çok büyük biraile. Bu aileyle 13 ilçemizin tamamına Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet üretmekteyiz. Su ve Kanalizasyon kurumumuz MASKİ kanalıyla da 13 ilçemizde altyapı çalışmaları yapmaktayız. İçmesuyu olmayan yerlere içmesuyu şebekesi, kanalizasyon şebekesi olmayan yerlere kanalizasyon şebekesi inşa ediyor. Merkez ilçelerimiz Battalgazi ve Yeşilyurt içinde uzun yıllar önce inşa edilmiş ve kullanım ömrünü yitirmiş şebekelerin yenilenmesi için çalışmalar yapmaktayız. Bu noktada MASKİ Genel Müdürümüzü, Yönetim Kurulu üyelerini, Genel Müdür Yardımcılarını, Daire Başkanlarını ve MASKİ’nin bütün çalışanlarını tebrik ediyorum. Biz Malatya’nın emrindeyiz, hizmetindeyiz. İnşallah Doğu’nun İncisi Malatya’yı çok daha ileri noktalara taşıyacağız.” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya