Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır,Milyonlar harcanıp yapılamayacak Malatya reklamını dizilere yolladığı kayısı ile yaptı.

03 Şubat 2018 642 views 0

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır,Milyonlar harcanıp yapılamayacak Malatya reklamını dizilere yolladığı kayısı ile yaptı.

ATV’de Yayınlanan “Eşkıya dünyaya hükümdar olamaz” ve TRT 1’de yayınlanan “Payitaht Abdülhamit” dizilerinin yayınlanan son bölümlerinde Kayısı ve Malatya reklamını çok akıllı ve muhteşem bir tanıtım oldu.

Malatya Büyükşehir belediye başkanı Ahmet Çakır’ın yolladığı kayısı için çekilen sahne gündeme damgasını vurdu…
Abdülhamit han’ın Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı kastederek “Malatya’da Ahmet efendi gönderdi…”diye başlayan ve Malatya’da Kayısısı ile ilgili “Payitaht Abdulhamit’te geçen sahne şöyle:
Alman temsilci,Kayısıyı koklayıp yemeye başladıktan sonra “Hiç böyle bir şeyi tatmamıştım.”
Padişah Abdulhamit ise “Malatya’da Ahmet efendi gönderdi.Kansızlığa,kalbe,göze,astıma her derde devadır” diye cevap verdi.   Sonrasında Ahmet Çakır’ın yolladığı kayısıların görsel bir tanıtım yapıldı ve Alman temsilcisi Almanya’ya ithal edelim diyerek sözlerini bitiriyor.Sosyal medyada ise bu bölüm paylaşım rekorları kırıyor.
TRT 1’de yayınlanan Payitaht Abdulhamit’te başrolde Bülent İnal yer alıyor.

ATV’de Yayınlanan “Eşkıya dünyaya hükümdar olamaz”Dizisinde Kayısının her çeşidinin olduğu masa görsel bir şekilde izleyicilere sunuluyor.Dizide hemen her bölümde kayısının tanıtımı yapılıyor.Dizinin Başrol oyuncusu Oktay Kaynarca,Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın özel davetlisi olarak Malatya Film festivali kapanış törenine katılmış,aynı zamanda Ahmet Çakır ile Oktay Kaynarca yakın arkadaşlıkları söz konusu.

Milyonlar harcanıp yapılamayacak Malatya’nın reklam ve tanıtımı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır,para harcamadan yapmış oldu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya