EDREMİT KÖRFEZ MALATYALILAR DERNEĞİ 4.OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

15 Ocak 2018 577 views 0

Edremit Malatyalılar Derneği 4.Olağan Genel Kurulunu 11.01.2018’de Zeytinli Altınkum mah. Orta cafe’de üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.
Dernek başkanı Mustafa ÖNDER bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında genel kurula bilgi sundu. Önder, Körfezde bulunan hemşeri ve dostlarımızın katkısıyla bölge ayrımı yapmadan herkese dernek imkânları ölçüsünde yardım ettiklerini kimsesiz bir aileye yuva yaptıklarını açta açıkta kalan vatandaşlara maddi manevi imkan ölçüsünde yardımcı olduklarını bölgenin ve memleketimizin tanıtımı yatırım ve iş istihdamını yaratmak adına işadamları bölgeye davet ettiklerini Ramazanlarda bayramlarda dayanışma içinde olduklarını ve hali hazırda şu anda 10 Üniversite öğrencisine aylık burs verdirdiklerini belirterek, bugüne kadar çalışmalarımıza destek olan Kamu ve Mülki idare amirlerine, Bölge İş adamlarına hemşerilerimize dostlarımıza ve tüm Körfez halkına ben ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum dedi.
Daha sonra üyelerin büyük çoğunluğuyla bir dahaki seçime kadar Yönetim Kurulu Başkanlığı Mustafa ÖNDER olmak üzere Erhan Erteği – Ali Suat Şekeroğlu, Müslüm Korkudur, Erman Bal,Turan Yıldırım, Atilla Balaban, Hakkı Fırat, Özkan Saka, Şerif Özgür , Emin Toramanoğlu, Hurşit Tanrıverdi, Mehmet Coşkun, Kıyasi Uğurcuklu, Metin Salman, Hüseyin Gökçe, Erdoğan Deniz, ve Zeynel Dişbudak’tan oluşan Yönetim ve Denetim Kurulları belirlendi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya