Belediye Başkanı Kutlu’dan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Belediye Başkanı Kutlu’dan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

18 Eylül 2016 584 views 0

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim-öğretim yılı dolayısıyla tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 19 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan 2016-2017 eğitim-öğretim yılı öncesi bir mesaj yayınlayarak öğrenci, öğretmen ve velilere başarılar diledi.

Başkan Kutlu mesajında, bu yıl okullarda eğitim-öğretimin ilk haftasında da anlatılacak olan 15 Temmuz darbe girişimi sonrası ortaya çıkan milli birlik ve beraberlik duygusuna vurgu yaparak şunları söyledi: “Yeni bir eğitim yılına başlamanın heyecanı içerisindeyiz. 15 Temmuz’dan edindiğimiz tecrübeyle bu ve bundan sonraki yıllarda, mevcut derslerimizden de öncelikli olarak, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimiz ve çocuklarımızın ‘Demokrasi’ ve ‘Milli İrade’ konularında daha fazla bilinçlendirilmesi gerektiği aşikârdır. Millet olarak biliyoruz ki; Şanlı ecdadımızdan aldığımız emaneti koruyup daha da ileriye taşıyacak olan gençlerimizdir. Bu gençlerimizi yetiştirip, geleceğe hazırlayacak olan öğretmenlerimize de büyük görev düşmektedir. Bu vesile ile 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının fedakâr öğretmenlerimize, saygıdeğer velilere ve gözbebeğimiz sevgili öğrencilere hayırlı olmasını dilerim.”

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ