Elazığ, 10. Uluslarası Belediye ve Çevre Fuarı Citytech’de

Elazığ, 10. Uluslarası Belediye ve Çevre Fuarı Citytech’de

10 Ekim 2016 537 views 0

Elazığ Belediyesi, Çevre sağlığının korunmasının hedeflendiği ve insanlara daha iyi bir kent yaşamı sunabilmek amacıyla kullanılması gereken son teknoloji ve ekipmanların sergilendiği 10. Uluslarası Belediye ve Çevre Fuarı Citytech’e katıldı.

Ankara ANFA Altınpark Expo Center fuar alanında 6-9 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda, Elazığ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve tamamlanması planlanan çalışmaların sergilenmesi üzere kurulan standa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Fuarda Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi’ nin maketi sergilenirken, Elazığ Kısmi Kanalizasyon (Şorşor Deresi) Projesi, Cip Barajı Mesire Alanı Projesi, Doğukent’te yapımı devam eden kapalı spor salonu ile Bosna Hersek Bulvarı alt-üst geçit Peyzaj tasarımı ve çevre düzenlemesi projelerinin tanıtımı yapıldı.

Elazığ Belediyesi’nin çevre ve insan sağlığını yakından ilgilendiren birçok projesini anlatan görsel ve yazılı materyallerin, şehrimizin tanıtımına katkı sağladığı fuarda, Teknoloji ve ekipmanların yanı sıra şehircilik üzerine yaklaşımlar, çözümler ve projeler de katılımcıların dikkatine sunuldu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ