Genç Dünya Kolejinden LÖSEV’e özel kermes

14 Aralık 2017 658 views 0

Genç Dünya Kolejinden Anlamlı Kermes

Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, araştırmacı, sorgulayan, geçmişini ve köklü tarihini unutmayan,Bilimsel düşünen, sorgulayan, demokratik, özgüveni yüksek, cesur ve başarılı bireyler yetiştirmek hedefiyle Malatya Fahri Kayhan’da 2017-2018 eğitim döneminde faaliyetlerine başlayan Genç Dünya Koleji sosyal sorumluluk projeleriyle alkış toplamaya devam ediyor.

Malatya Genç Dünya Koleji LÖSEV yararına kolejin kampüsünde kermes düzenledi.Kermesin açılışında Bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, kaliteli ve farklı eğitim modeli ile Malatya’nın parlayan yıldızı Genç dünya Koleji sahibi Çetin Aydoğan ve Kurucusu Seda Nikbay’a toplumsal bir rol üstlenen ve sosyal sorumluluk projesiyle Lösemili çocuklara desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kermese ilginin yüksek olması dikkat çekti. Perşembe günü saat 12:00 ile 14:00 arasında düzenlenen Kermese Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, eğitimciler, öğrenci velileri ile çok sayıda konuk katıldı. kermesten elde edilen gelir tamamıyla lösemili çocuklar için kullanılacağı belirtildi..

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya