Ağbaba’dan Malatya Emniyetine Ziyaret

Ağbaba’dan Malatya Emniyetine Ziyaret

02 Ağustos 2016 400 views 0

AĞBABA’DAN MALATYA EMNİYETİNE ZİYARET

“MALATYA’NIN HUZURU, BARIŞI İÇİN KATKI SUNACAĞIZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya Emniyet Müdürü Ömer Urhal’ı ziyaretinde net konuştu; “Malatya’nın huzuru, barışı için hep beraber katkıda bulunacağız.”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, beraberinde İl Başkanı Enver Kiraz ve İl Başkan Yardımcısı Übeyt Öksüz ile birlikte Malatya Emniyet Müdürü Ömer Urhal’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

EMNİYETİN ÖNEMLİ KATKILARI OLDU

Emniyet Müdürü Urhal ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Malatya Milletvekili Ağbaba ise 15 Temmuz darbe girişimi sonrası yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.Ağbaba, “Emniyet Müdürümüz 15 Temmuz Darbe girişiminin ardından Malatya’da huzurun sağlanmasında çok önemli katkıları oldu. Çeşitli dedikoduların önlenmesinde çok önemli katkıları oldu. Malatya kamuoyu bilsin ki Malatya’da olay olmadıysa, herhangi bir tatsızlık olmadıysa en çok emniyet müdürümüze borçludur. Kendilerine teşekkür ediyoruz.”dedi.

MALATYA, ANADOLU’NUN MOZAİĞİ

“15 Temmuz sonrasında sadece huzurun sağlanmasının dışında, Türkiye’de ki parlamenter demokrasinin devamı konusunda emniyet çok önemli görevde bulundu.” Şeklinde konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba; “ Herkese düşman olan, kendi dışında herkesi yok sayan çetenin püskürtülmesinde emniyet başarılı bir sınav verdi. Malatya, Türkiye için çok özel bir kentimiz. Malatya, Anadolu’nun mozaiği. Anadolu’da ne varsa Malatya’da da o var. Anadolu’yu tüm Dünya’dan farklı kılan sevginin, barışın, kardeşliğin ekildiği topraklar. Bu toprakları korumalıyız, bu tohumları yeşertmeliyiz. Bizlerde siyasetçiler olarak Malatya’nın huzuru, barışı için hep beraber katkıda bulunacağız. Size ve teşkilatınıza teşekkür ediyoruz.”dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ