Bakkallar Odası’ndan Aşure Etkinliği

Bakkallar Odası’ndan Aşure Etkinliği

25 Ekim 2016 407 views 0

Malatya bakkallar ve Bayiler Odası tarafından Dörtyol mevkiinde esnaflara Aşure etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket keskin, Ticaret İl Müdürü Ahmet Demirbağ, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Kırcuval, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güner, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, İmam Zeynel Abidin Türbesi Kültür Vakfı Erdoğan Ünverdi, Malatya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Turan Cıcık, esnaf odaları başkanları, esnaflar ve kalabalık bir davetli katıldı.

Keskin, düzenlenen etkinliğin ülkeye ve millete birlik ve beraberliğe vesile olmasını dileyerek, “Emeği geçen Oda başkanımıza ve yönetimine, esanslarımıza teşekkür ediyorum.  Alevi’siyle, Sünni’siyle, Kürdüyle, Türküyle hepimiz kardeşiz” dedi.

Bakkallar Odası Başkanı turan Cıcık ise, birlik ve beraberlik için böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade ederek, katılımcılara teşekkür etti.

Keskin,  görevi başında iken vefat eden Bakkallar Odası Başkanı Mustafa Murat içinde Allah’tan rahmet dileyerek, Ailesine, sevenlerine bir kez daha başsağlığı diledi.

İmam Zeynel Abidin Türbesi Kültür Vakfı Başkanı Erdoğan Ünverdi’nin yaptığı duanın ardından davetlilere aşure ikramı yapıldı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ