Başkan Akın SMMMO Başkanı Nuh Boyraz’ı Ziyaret Etti

Başkan Akın SMMMO Başkanı Nuh Boyraz’ı Ziyaret Etti

11 Ekim 2016 395 views 0

Malatya ili damızlık koyun keçi yetiştiricileri birlik başkanı ihsan akın, yönetim kurulu ve ilçe temsilcisi yetiştiriciler ile birlikte muhasebeciler ve mali müşavirler odasına yeni seçilen Nuh Boyraz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette bir konuşma yapan başkan ihsan akın sözlerine şöyle başladı. Mali müşavirler ve muhasebeciler odası başkanımız Nuh Boyraz ve yeni yönetimine seçilmesinden dolayı Allah hayırlı uğurlu etsin diyoruz, nice hizmetler nasip etsin inşallah tabi ki başkanımız gerçek anlamda geçmişte de gerek siyasi çalışmalarında gerek oda ile alakalı gerek yine kendi alanı ile alakalı önemli çalışmalar yapmıştır. Tabi bizim burada ki asıl ziyaretimiz bütün kurum ve kuruluşlar herkes birbirini tamamlayan kurumlar olarak istişareli olmak, sorunlardan sıkıntılardan yapılması gerekenlerden haberdar olmak ve yapılacak çalışmalarda da bir sivil toplum örgütü olarak destek istemek yine en önemlisi de burada ki yeni yönetimi ve kendisine hayırlı olsun demek için yönetim kurulu ve ilçe temsilcisi arkadaşlarımız olan yetiştiricilerimizle birlikte hayırlı olsun demek için buradayız. Bizlere zaman ayırdığı için hem yönetime hem kendisine tekrar ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Ev sahibi olan oda başkanı Nuh Boyraz ise sözlerine şöyle başladı. Malatya ili Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Sayın İhsan AKIN ve yönetim kurulundaki arkadaşlar ve ilçe temsilcisi arkadaşların bugün odamıza yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetimizi bildiriyoruz,hoş geldiniz diyoruz.Başkanımızı basından ve yerelden takip ettiğimiz kadarıyla bazen yaylada aba giyerek bazen at üstünde hep üreticilerin yanında olduğu işte kiminin su ihtiyacını giderirken sıvat sulak projesi verdiği bayağı bu konuda üreticilerle birlikte üreticilerin sorunlarını giderme konusunda çaba sarf ettiğini görüyoruz buda burada yaşayan halk adına bizler adına üretim adına memnuniyet verici bir durum ben tekrar başkanımın bize hayırlı olsun ziyaretinden dolayı yönetim kurulunda ki arkadaşlar ve üretici arkadaşlara teşekkür ediyorum dedi.

,Malatya ili damızlık koyun keçi yetiştiricileri birliği

BENZER KONULAR
YORUM YAZ