Başkan Gürkan Yılın İlçe Belediye Başkanı Seçildi

Başkan Gürkan Yılın İlçe Belediye Başkanı Seçildi

23 Ekim 2016 392 views 0

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tarafından ‘Yılın İlçe Belediye Başkanı’ seçildi. Başkan Gürkan, Ankara’da düzenlenen törenle ödülünü aldı.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tarafından ‘Yılın İlçe Belediye Başkanı’ seçilerek, düzenlenen törenle ödülünü aldı. Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tarafından Ankara Midas Otel’de bu yıl 9’uncusu düzenlenen ‘2016 Yılının En Başarılıları Ödül Töreni’ gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu ödül töreninde Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ‘Yılın İlçe Belediye Başkanı’ seçildi. Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “İnsan takdir edilmek ister doğal olarak, kişi bir şeyi hak edebiliyorsa hak etiği şeye nail olabiliyorsa bu da güzel bir hadisedir. Takdir edilen belediye başkanlarının veyahut da kamu yöneticilerinin çalışkanlığı esas alınarak takdir edildiklerine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Gürkan, Battalgazi ilçesi hakkında katılımcılara bilgiler vererek, “Battalgazi ilçemiz çok huzurlu bir ilçedir. Biz ülkemizin ve ilimizin huzurlu olmasını istiyoruz. Memleketimiz ne kadar huzurlu olursa, o memleket o kadar mutlu insanların yaşadığı yer olur. Bundan da herkes mutluluk duyar” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ