Başkan Gürkan,Aldığımız Ödül Hepimizindir

Başkan Gürkan,Aldığımız Ödül Hepimizindir

03 Kasım 2016 580 views 0

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, beraberinde AK Parti Kale İlçe Başkanı Cemal Çiçek ve Kale Belediye Meclis Üyesi Yaşar Koca ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarette, belediye hizmetleri ve Başkan Gürkan’ın arka arkaya aldığı iki ödül konuşuldu.

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, beraberinde AK Parti Kale İlçe Başkanı Cemal Çiçek ve Kale Belediye Meclis Üyesi Yaşar Koca ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti. Belediye hizmetlerinin konuşulduğu ziyarette, Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir ve AK Parti Kale İlçe Başkanı Cemal Çiçek, Başkan Gürkan’ın Kamu-Der tarafından ‘Yılın İlçe Belediye Başkanı’ ve EXPO 2016 Antalya’da, Tarihi ve Kültürel Mirasın Korunması “Tarih Özel Ödülü’ alması nedeniyle kutladı. Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, ziyarette yaptığı konuşmada ‘Sevgili kardeşim Belediye Başkanlarının baş tacı özellikle Kale Belediyesi’nin de baş tacı olan Selahattin beyi ilçe teşkilatımızla birlikte ziyarete geldik. Kendisine verilmiş olan ödüllerden dolayı kendisini kutluyorum. Allah daha nice başarılarının devamını diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

AK Parti Kale İlçe Başkanı Cemal Çiçek ise, “Gençlik çağından beri tanıdığımız Sayın Selahattin Gürkan’ın ilçe belediyeler arasında birinci olması bizleri mutlu etti. Kendisini kutlamak için makamında ziyaret edelim dedik. Kendisine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da, “Çok değerli Kale Belediye Başkanımızı ve Kale ilçe Başkanı ve yönetim Kurulu ve meclis üyelerini burada ağırlamaktan, misafir etmekten memnuniyet duyduğumu belirtmek istiyorum. Tabi ödüller teşvik edicidir. Ödüller alınırken de kurum adına alınır. Biz Belediyemiz adına aldık. Bu ödülü alınmasında en büyük payı ekibimizin ekip ruhu içerisinde çalışmasıdır. Hem Kamu-Der’in Türkiye’de ‘Yılın İlçe Belediye Başkanı’, hem de 54 ülke, 8’de gözlemci ülke olmak üzere 62 ülke, 10 büyükşehrin katıldığı ve tek ilçe olarak Battalgazi Belediyesi’nin yer aldığı uluslararası bir platformda, EXPO 2016 Antalya’da, Tarihi ve Kültürel Mirasın Korunması “Tarih Özel Ödülü’ Battalgazi Belediyesi’ne verilmiştir. Battalgazi halkı adına da, belediyemiz adına da övünç duyulacak bir olaydır. Bu vesile ile bizleri ziyaret eden Kale Belediye Başkanımız Cemal beye, AK Parti Kale İlçe Başkanı Cemal bey, yönetim kuruluna ve meclis üyesi arkadaşlarımı burada görmekten büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Ödül hepimizindir. Önemli olan bilgi birikimlerinin paylaşılmasıdır. Bilgi birikimleri paylaşınca, bu paylaşılan bilgilerin her yerde güzel örnekler teşekkül ettirmesi ve vatandaşımıza, milletimize, hemşerimize güzel hizmetlerin sunulması, hepimizin gönlünü güçlendirir, gönlünü memnun eder” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ