Başkan Yanılmaz Adım Adım Mahalleleri Ziyaret Ediyor

Başkan Yanılmaz Adım Adım Mahalleleri Ziyaret Ediyor

08 Eylül 2016 420 views 0

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte sorun ve talepleri yerinde tespit etmek, devam eden çalışmaları yerinde incelemek amacıyla başlattığı mahalle ziyaretlerini yoğun bir tempoda sürdürüyor.

Başkan Yanılmaz birim müdürleriyle birlikte sabah namazının ardından Hicret, Sürsürü, Olgunlar, Ataşehir, Hilalkent ve Abdullahpaşa mahallelerini ziyaret ederek, hem çalışmaları yerinde inceledi, hem de 7’den 70’e vatandaşların taleplerini ve sorunlarını dinledi.

Göreve başladığı ilk günden itibaren ‘Birlikte yönetim’ ilkesi çerçevesinde mahalle ziyaretlerine büyük önem veren Başkan Yanılmaz, ziyaret ettiği mahallelerde cadde ve sokakları gezerek, gerçekleştirilen ve devam eden çalışmaları denetledi. Semt sahaları, parklar, muhtar ofisleri, kaldırım ve caddelerde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Yanılmaz, mahalle muhtarlarının da eşlik ettiği ziyaretlerinde ihtiyaçları yerinde tespit ederek, çözüm noktasında değerlendirmelerde bulundu.

Esnafları da işyerlerinde ziyaret eden Başkan Yanılmaz, vatandaşlarla da bol bol sohbet etti.

Elazığ Belediyesi olarak her çalışmalarında estetik ve kalitenin bütünleşmesine büyük önem verdiklerinin altını çizen Başkan Yanılmaz, “Hedefimiz şehrimizi geleceğe hazırlamaktır. Yapılan her

çalışma aynı zamanda geleceğe yapılan bir yatırımdır. Yollarımız, kaldırımlarımız, örülen taş duvarlar gibi her çalışmamız sanatsal bir değer ifade etsin istiyoruz” dedi.

Göreve geldikleri günden itibaren birlikte yönetim ilkesi doğrultusunda şehri kapalı kapılar ardında yönetmediklerinin altını çizen Başkan Yanılmaz, “Her zaman vatandaşlarımızla birlikte olmanın gayreti içindeyiz. Sorunları ve ihtiyaçları yerinde tespit ederek, çözüm üretiyoruz. Hep birlikte tüm mahallelerimizi, el ele, adil bir şekilde kalkındıracağız, geleceğe hazırlayacağız” diye konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ