Başkan Yanılmaz, Öğrencilerle Buluştu

Başkan Yanılmaz, Öğrencilerle Buluştu

21 Eylül 2016 447 views 0

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, özel bir eğitim kurumunu ziyaret ederek, yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilere başarılar diledi.

Başkan Yanılmaz okulu ziyareti sırasında öğrencilerle öğlen yemeğinde bir araya gelerek, başarının tek anahtarının çalışmak olduğunu belirterek, yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diledi. Gençlerin yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Başkan Yanılmaz, gençlerle birebir ilgilendi.

Daha sonra Okul kurucusu Nedim Durgungül, eğitim-öğretime sağladığı katkı ve destekten dolayı Başkan Yanılmaz’a bir plaket takdim etti. Durgungül yaptığı açıklamada, “Okulumuzun kuruluşundan bu yana Başkanımıza ilettiğimiz tüm sorunlarımız süratle giderildi. İlgi ve desteklerinden dolayı kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. 2016-2017 eğitim-öğretim döneminin tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Başkan Yanılmaz ise, “İnanıyorum ki okullarımızdaki eğitim ne kadar kaliteli olursa, gelecek nesiller de o kadar iyi yetişir. İnşallah bu okullarda yetişen gençlerimiz inançlı, şuurlu, vatanını, milletini seven nesiller olarak ülkenin geleceğine katkı sağlayacaklardır” şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ