Büyükşehir Kent Konseyinden Rektör Kızılay’a Ziyaret

Büyükşehir Kent Konseyinden Rektör Kızılay’a Ziyaret

08 Eylül 2016 419 views 0

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş İnönü Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Büyükşehir Kent Konseyinin çalışma alanları hakkında bilgi veren Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, Büyükşehir Kent Konseyi olarak toplumun bütün kesimlerine hitap ettiklerini ve hedef kitlelerinin içerisinde gençlerin özel bir yeri olduğunu belirterek bundan dolayı da gençlere yönelik faaliyetlere önem verdiklerini söyledi.
Pektaş,“Gençlik Meclisi üyelerimizin çoğu üniversite de okuyan gençler ve bizler bu gençlerle koordineli olarak çok güzel etkinlikler yapıyoruz. Gelecek dönemde de gençlerimizle beraber etkinliklerimize devam edeceğiz.” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İnönü Üniversitesi Rektör’ü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Büyükşehir Kent Konseyinin faaliyetlerini takip ettiğini ve çok başarılı çalışmalara yaptıklarını söyledi. Üniversite ve şehir iş birliğinin güçlendirilmesi konusunda Büyükşehir Kent Konseyinin önemli bir alan olduğunu belirten Rektör Kızılay , Üniversite olarak bu işbirliği sürecinin ivime kazanması için imkanlar ölçüsünde destek olacaklarını belirtti.
Ziyaretten dolayı Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a teşekkür eden Kızılay’a Genel Sekreter Pektaş tarafından ebru çalışması hediye edildi …

BENZER KONULAR
YORUM YAZ