Elazığ Belediyesi’nden Gazilere Kültürel Gezi

Elazığ Belediyesi’nden Gazilere Kültürel Gezi

29 Eylül 2016 470 views 0

Elazığ Belediyesi tarafından Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Temsilciliği Üyeleri ve ailelerine yönelik, Çanakkale başta olmak üzere birçok ili kapsayan bir gezi programı düzenledi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Temsilciliği Üyeleri düzenlenen gezi programı çerçevesinde Konya, Bursa, Çanakkale, Ankara ve Nevşehir Kapadokya’yı ziyaret edecekler.

Gaziler ve ailelerinin 28 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında geçekleştirecekleri ziyarete ilişkin bir değerlendirme yapan Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şube Başkanı Mehmet Namık Bulut, 19 Eylül Gaziler Günü’nde Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret ederek, Çanakkale’yi ziyaret etme taleplerini ilettiklerini belirterek,

“Talebimiz kısa sürede karşılık buldu. Ailelerimiz ile birlikte gerçekleştireceğimiz gezi çerçevesinde özellikle ecdadımızdan miras kalan tarihi mekânları gezeceğimiz için çok mutluyuz. Kendi adıma ve Dernek üyelerimiz adına Sayın Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gaziler ve aileleri Elazığ Belediyesi Merkez binası önünden Elazığ Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsle yola çıktılar.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ