Hacı Haliloğluçiftliği Mahallesi’nde 10 Km Sıcak Asfalt Yapıldı

Hacı Haliloğluçiftliği Mahallesi’nde 10 Km Sıcak Asfalt Yapıldı

26 Temmuz 2016 474 views 0

GÜRKAN, “HİZMETTE, VATANDAŞ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALIYORUZ”

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi ilçesine bağlı Hacı Haliloğluçiftliği Mahallesi’nde yapılan sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceledi. Başkan Gürkan, Battalgazi ilçesinde asfaltsız yolun kalmayacağını söyledi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Karataş ve bazı birim müdürleri ile birlikte Battalgazi ilçesine bağlı Hacı Haliloğluçiftliği Mahallesi’nde yapılan sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceledi. 10 kmsıcak asfalt çalışmasının yapıldığı Hacı Haliloğluçiftliği Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Gürkan, burada vatandaşların sorunlarını da dinledi. Mahallelerine yapılan hizmetten dolayı Başkan Gürkan’a teşekkür eden Hacı Haliloğluçiftliği Mahalle Muhtarı Nedim Akbulut, “Sayın başkan ve ekibine teşekkür ediyorum. Mahallemize yapılan hizmet bize Malatya’yı vermiş gibi bizleri sevindirmiştir. Caddelerimiz bu zamana kadar en küçük bir yağışta çamurdan geçilmez oluyordu. Çamur, toz ve toprak bizim caddelerimizde her zaman görülen bir şeydir. Yapılan çalışmalardan sonra sizlerde görüyorsunuz Malatya’ya yakışır bir mahalle haline geldik. Tekrar tekrar çalışmaları yapan başta Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve değerli ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, hizmette vatandaş memnuniyetini esas aldıklarını belirterek, “Bu bölgede sokak araları dar olduğu için ve bitişik nizami yapılaşma olduğundan dolayı burada sıcak asfaltı arkadaşlarımız uygun görmüşler. Muhtarımızda bunu talep etmiştir. Şu anda sokaklarımız sıcak asfalt ekibi tarafından asfaltlanıyor. Sıcak asfaltın Çiftlik bölgesinde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Esas olan vatandaşımızın memnuniyetidir. Vatandaşımızın memnun olması noktasında gerek biz, gerek ekibimiz gece gündüz demeden temizlik konusunda olsun, altyapı çalışmalarında olsun, çevre düzenlemelerinde olsun, sosyal ve kültürel çalışmalarda, yeşilin korunmasında da top yekûn bir çalışma azim ve kararlılığındayız” diye konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ