Karababa Camii Çevre Düzenlemesi Yapıldı‏

Karababa Camii Çevre Düzenlemesi Yapıldı‏

16 Mayıs 2016 461 views 0

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş tarafından başlatılan “Yaşanılabilir bir Arguvan için” projesi kapsamında Arguvan’da çevre düzenlemeleri yapılmaya devam ediliyor.

Arguvan Belediyesi tarafında başlatılan ibadethanelerde çevre düzenlenmesi ve güzelleştirme çalışmaları kapsamında Karababa’da bulunan camii etrafında çevre düzenlemesi ve temizliği yapıldı. Camii çevresi kilit taşı ile döşetilirken, alan ferah bir görünüme kavuşarak vatandaşlar da çamurdan kurtulmuş oldu.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ilçe genelinde başlattıkları ibadethaneleri güzelleştirme ve çevre düzenlemeleri kapsamında son olarak Karababa Camiinde çalışmaları yaptıklarını söyledi. Kızıldaş, “Karababa Cami için yeni düzenlemeler yapıldı. Mevcut lavabo ve abdest alma yerleri daha kullanışlı hale getirildi. Ayrıca bayan ve erkek lavabo ve abdest alma bölümleri yapıldı.” dedi.

Karababa Mahallesi Muhtarı Ali Kaya’da “Arguvan Belediye Başkanımız Mehmet Kızıldaş’a, Cami İmamımız İrfan Özdemir ve Osman Karaaslan ile birlikte destek istediğimizde bizleri geri çevirmeyerek desteklerini sunduğu için Karababa Mahallesi adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya