Kisa Sürede Herkesin Takdirini Topladınız

Kisa Sürede Herkesin Takdirini Topladınız

17 Ağustos 2016 403 views 0

Hazreti İmam Zeynel Abidin Türbesi Vakfı Başkanı Erdoğan Ünver, kendisini ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul eden Vali Toprak’a hayırlı olsun ve görevinde başarı dileklerini iletti.

Vakıf Başkanı Ünver, “ Henüz ilimizde iki aydır görev yapmanıza rağmen kısa sürede tüm Malatyalıların sevgisini ve saygısını kazandınız, geldiğiniz ilk günden itibaren hiç durmadan, yorulmak nedir bilmeden, mesai kavramını gözetmeden tüm vatandaşlarla, onların sorun ve talepleri ile yakından ilgilenerek herkesin takdirini topladınız. Bu zaman içerisinde Ülkemiz talihsiz bir olay yaşadı. Sizde bu olayın ilimizde yaşanması muhtemel olumsuzlarını ortadan kaldırdınız. Bu sebepten dolayı başkanı bulunduğum vakfımız ve üyelerimiz adına sizlere minnettarlığımızı belirtir, teşekkür ederim.” dedi.

Vali Toprak’da, Malatya’ya gelerek burada görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, “Vatanına, Bayrağına, Devletine, Milletine bağlı, birlik ve beraberliğine önem veren, içinde bulunduğu toplumun fertlerinin görüş, düşünce ve inancına saygılı Malatya halkı ile birlikte olmaktan, onlara hizmet etmekten ve Malatya halkının da kısa süre önce göreve başlamış olmama rağmen beni kucaklamaları ve benimsemeleri benim için önemli olduğu kadar da çok güzel bir duygu.

Saymış olduğum bu özellikleri taşıyan Malatya halkı Türkiye’ye örnek teşkil etmekle birlikte sizlerin de faaliyetleri ve katkıları ile ülkemizi bölmek, bizi birbirimize düşürmek isteyenlere bu gün olduğu gibi bundan sonrada fırsat vermeyecektir. Ziyaretiniz ve hainlerin gerçekleştirmek istedikleri 15 Temmuz Darbe Sürecinde göstermiş olduğunuz destek ve katkılarınızdan dolayı sizlere teşekkür ederim.” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ