( Makder) Şanlı Türk Ordusu Ve Türk Devletininin Yanındadır

( Makder) Şanlı Türk Ordusu Ve Türk Devletininin Yanındadır

26 Ağustos 2016 375 views 0

Osmanlı ordusunun 24  Ağustos 1516 olan suriye fethinin yıldönümünden tam  500 yıl sonra 24 ağustos 2016 da, Osmanlının torunları yine cerablus’ta.

Türkiye üzerinde oynanan oyunların Deaş, Ypg, Pkk ve Fetö terör örgütütün bir proje içerisinde olduğu ortadoğu sürecinde biz Malatya Avukat Katipleri ve Sekreterleri olarak Kahraman Türk Ordusunun ve Devletinin yanındayız.

Yıllardan beri Suriye ve Irak üzerinden oynanan oyunların içerisine Türkiye’yi de alet etmeye çalışan bu terör örgütlerine yapılan sınır ötesi harekat, Türkiye’nin güvenliği ve huzuru için gerekliyse ve devletimiz bunu yapmışsa biz de bu harekatın arkasındayız.

15 Temmuzda yaşanan kalkışmanın nasıl karşısında olduysak bu harekatın da arkasındayız.

Derneğimiz ve üyelerimiz dün nasıl birliğimize ve dirliğimize tecavüz etmeye kalkan hain Fetö terör örgütü mensuplarının eline geçmiş silahlı kuvvetlerimizin tanklarının karşsında durduysa bu gün de birliğimiz ve düzenimizin bekası için sınır ötesi yapılan harekatın arkasında duruyoruz.

Yıllardan beri ülkemizin doğusunda vatanımızı bölmeye çalışan pkk terör örgütünün suriye yapılanması olan pyd ve bunların cani ortağı olan (İSLAMI DA KENDİLERİNE PERDE EDEREK) islama en büyük zarar veren, cani ve kalleş daeş orta doğuda toplum yapılanması ve mühendisliğine soyunması bizleri çileden çıkartmıştır.

Gün,  emperyalist ve siyonist güçlerinin kontrolünde olan bu terör örgütlerine Türk gücünün neye muktedir olduğunun bildirilmesi günüdür.

Daha düne kadar başbakanlarımızı dezenfekte ederek ülkelerine alan emperyalist güçlerin, başkan yardımcısı ülkemize geldiğinde gerekli görüldüğü gibi karşılanması ayrıca bizleri mutlu etmiştir.

Türk devletinin bekasına ve geleceğinin üzerine plan ve projeler uygulayan siyonistler, Türk milletinin binlerce yıllık kültürü ve birikiminin karşısında boyun eğmeye başlaması gerekmektedir.

Ortadoğu coğrafyasında çizilen bir harita varsa, Türk devleti bu haritanın tam ortasında olmalıdır. Yıllardan beri ortadoğuya kan ve gözyaşından başka bir şey götürmeyen bu ülkeler de bilmedir ki tek alternatif ülke, Türk devletidir.

Mercidabık savaşının yıl dönümünde girilen bu ateş hattı kahraman türk ordusu için bir zafer olacağının inancındayız.

Dualarımız, mazluma umut zalime korku olan Kahraman Türk ordusu ve milleti ile birliktedir.

Allah Türk milletine ve devletimize zeval vermesin……

Malatya Avukat katipleri ve sekreterleri

Yönetim kurulu Başkanı

( MAKDER )

Cemal HANİLÇİ

BENZER KONULAR
YORUM YAZ