MSMMMO ve MMO Başkanlari Vali Toprak’i Ziyaret Etti

MSMMMO ve MMO Başkanlari Vali Toprak’i Ziyaret Etti

17 Ağustos 2016 425 views 0

Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Nuh Boyraz ve Malatya Mimarlar Odası Başkanı Habip Ahmet Şahin, Vali Toprak’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı ve hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Boyraz ve Malatya Mimarlar Odası Başkanı Şahin ile birlikte odaların yönetim kurulu üyeleri Vali Toprak’a ilimizde göreve başlamasından dolayı görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun diyerek ülkemizde yaşanan hain darbe girişimi sebebi ile ziyaretlerinin geç kaldığını belirttiler.

İlimizde 15 Temmuz da gerçekleşen hain darbe girişimi süreci boyunca yaşanan gelişmelere de değinen ziyaretçiler Vali Toprak’ın bu süreçte başarılı bir yönetim sergilediğini belirterek kendisine teşekkür ettiler.

Vali Toprak’da “FETÖ / PDY’nın teröristleri içimize sinsice sızarak bizleri haince hançerlemişlerdir. Ancak, milletimiz birlik ve beraberliğini bozmadan bunlara gereken cevabı vermiştir. Devletimizde bunları hukuk çerçevesi içerisinde yargılayacak ve gereken cezayı verecektir. Yargı önünde gereken cezaya çarptırılacak olan bu vatan hainleri milletimiz nezdinde de gerekli cezayı almış, ihanetlerinin bedelini milletimizin dirayetli duruşu ile meydanlarda 26 gün boyunca dimdik ayakta durdukları ve tuttukları Demokrasi Nöbetinde karşılaştıkları manzara ile hain emellerine ulaşamayacaklarını anlamış ve tarumar olmuşlardır.” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Vali Toprak, Ülkemizin bir daha böyle ihanetlerle karşılaşmaması dilek ve temennisinde bulundu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ