Şehit Aileleleri ve Gazi Derneklerinden Vali Toprak’a Ziyaret

Şehit Aileleleri ve Gazi Derneklerinden Vali Toprak’a Ziyaret

17 Ağustos 2016 436 views 0

Önce Vatan Şehit ve Gaziler Derneği ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malatya Şube Başkanları ve üyeleri Vali Toprak’ı makamında ziyaret etti.

Önce Vatan Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Muharrem Kıbrız ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malatya Şube Başkanı Halit Ziya Öztürk ve dernek üyeleri Vali Toprak’ı makamında ziyaret ettiler.

İlimizde göreve başlaması münasebeti ile Vali Toprak’a yeni görevinde başarılar diledikten ve hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra kendilerini kabul ettiği için, ayrıca da 15 Temmuz akşamı ve sonrasında yaptığı olumlu ve yoğun çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Vali Toprak’ın bu hain darbe girişimi esnasında ve sonrasında çok önemli çalışmaları ve gayretleri olduğunu belirterek, ilimize yeni gelmesine ve göreve yeni başlamasına rağmen Malatyalılarla bir bütün olarak davrandığını ve büyük bir gayret ve özveride bulunarak ilimizde herhangi bir olumsuzluk yaşanmasının önüne geçtiğini ifade ettiler.

Vali Toprak’ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. 15 Temmuz akşamı ve ertesinde tüm ülkede olduğu gibi Malatya’da önemli olayların yaşandığını dile getirerek, “Burada bu hain darbe girişimi sırasında vatanına, milletine ihanet eden FETÖ / PDY teröristlerine geçit vermeyen sizin gibi sivil toplum kuruluşlarımızın büyük payı var. Bu sebepten hem sizlere katkılarınız ve destekleriniz hem de ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ