Ticaret Borsası Başkanı Özbey ve Yönetim Kurulundan Başkan Polat’a Ziyaret

Ticaret Borsası Başkanı Özbey ve Yönetim Kurulundan Başkan Polat’a Ziyaret

12 Ağustos 2016 483 views 0

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Özbey ve Yönetim Kurulundan Başkan Polat’a Ziyaret

Polat, “Sorunlarımızı İstişare ile Birlik ve Beraberlik İçerisinde Çözüme Kavuşturacağız”

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret ettiler. Başkan Özbey, Şire ve Buğday Pazarının şehir dışına taşınması için Başkan Polat’tan destek istedi.

ÖZBEY, “FETÖ’NÜN GİRDİĞİ DAMARLARIN BİR AN ÖNCE TEMİZLENMESİ LAZIM”

15 Temmuz darbe girişimini lanetleyen Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey, Fetullahçı Terör Örgütünün ülkemizin bütün damarlarına girdiğinin çok net gözüktüğünü, bu damarların bir an önce temizlenmesi gerektiğinden bahsetti.

ÖZBEY, “BUĞDAY PAZARININ ŞEHİR DIŞINA TAŞINMASI GEREKİYOR”

Malatya’da halen faaliyetlerine devam eden Şire ve Buğday Pazarlarının ortak bir çalışma ile şehir dışında uygun bir yere taşınması noktasında Başkan Polat’tan destek isteyen Gürsel Özbey, “Malatya Büyükşehir olduktan sonra gelişim ve ekonomi olarak ta büyümeye devam ediyor. Şire ve Buğday Pazarlarımızı ortak bir konsensus sağlanarak şehir dışında uygun bir yere taşınmasını istiyoruz. Bu belki çok kısa vadede olmayabilir ama netice itibariyle trafik başta olmak üzere ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Bizim sizden talebimiz; sizin sınırlarınızda olan arasada incelemede bulunalım ve ortak bir düşünceyle neler yapılacağına birlikte karar verelim. Pazar yerlerinin hijyenik ve herkesin gönül rahatlığıyla girip çıkması gerekiyor” dedi.

BAŞKAN POLAT, “HEP BİRLİKTE ÇALIŞARAK ŞEHRİMİZİ BÜYÜTECEĞİZ”

Malatya’yı şehrin dinamikleriyle birlikte kalkındırmaya ve büyütmeye devam edeceklerini ifade eden Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, kendisine iletilen sorunların çözüme kavuşması için elinden gelen gayreti göstereceğini ifade etti.

Polat, “Malatya hepimizin, hep birlikte hareket ederek bu güzel şehrimizi kalkındıracağız. Şehrin tüm dinamikleriyle birlikte sıkıntılarımızı ortak akıl çerçevesinde çözüme kavuşturacağız. Bizlerde elimizi taşın altına koyarak şehrimizi geliştirip büyüteceğiz. Şehrimizin büyümesi için uğraş veren Malatya Ticaret Borsamız, 15 Temmuz’da bir grup vatan haini, katiller tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi karşısındaki duruşlarıyla bu şehrin hepimizin ortak değeri olduğunu ortaya koymuşlardır. Buğday Pazarında en kısa zamanda incelemelerde bulunacağız ve sıkıntıları yerinde tespit edeceğiz. Hem bizler hem de Buğday Pazarı Yönetiminde bulunan arkadaşlarımız ortak bir çalışma yapalım ve bu sorunları aşalım” dedi.

Ticaret Borsası Başkanı Özbey ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilettikleri sorunların çözüme kavuşması için destek sözü veren Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a teşekkürlerini sundular.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ