Hacı Uğur Polat,”Battalgazi Hastanemizin inşaatına başlanacak”

05 Haziran 2018 463 views 0

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, en kısa süre içerisinde Battalgazi Hastanesi’nin inşaatına başlanacağını söyledi.

 Başkan Polat, belediye ve AK Parti il teşkilatındakilerle birlikte Hastane Caddesi’nde esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

 Esnaf ve vatandaşların sorunları ile taleplerini alan Polat, ziyaretleri sonrası yaptığı açıklamada, “Belediyedeki ve teşkilattaki arkadaşlarımızla beraber Hastane Caddesi’ndeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Hastane Caddesi’ndeki esnaflarımızın en büyük isteği Battalgazi Hastanemizin yapılması. Bu tabi k yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Hastanemiz yıkıldıktan sonra bütün arkadaşlarımız mutlaka bu hastanenin olması gerektiğiyle ilgili uğraştık, mücadele verdik. Bu mücadelenin sonucunu da elde etmiş olduk. Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci, AK Parti Genel Başkanımız Öznur Çalık, milletvekillerimiz ve teşkilattaki arkadaşlarımız bunu her seferinde Sağlık Bakanlığı ve gerekli yerlere iletti. Bu hastanemizin kısa sürede yapımına başlanacak ve hem bölge esnafına hem de Malatya’mıza hizmet edecek. Birlik ve beraberlik olursak yapılmayacak hiçbir şey yok. En kısa zamanda hastanemizin inşaatına başlanacak” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya