Başkan Kutlu, Miniklerle Tiyatro İzledi

Başkan Kutlu, Miniklerle Tiyatro İzledi

10 Kasım 2016 484 views 0

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi, belediye tarafından minik öğrencilerle buluşturulan ‘Ayışığı Sirki’ni öğrencilerle birlikte seyretti.

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, İzmir Devlet Tiyatroları tarafından çocuklar için sahnelenen müzikli çocuk oyunu ‘Ayışığı Sirki’ni minik öğrencilerle buluşturdu. 2 gün de dört seans olarak sahnelenen ve toplamda 2 bini aşkın öğrencinin seyrettiği oyuna gösterilen ilgiden memnuniyet duyan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fuyla Kutlu hanımefendi, oyunun son seansını öğrencilerle birlikte seyretti.

Adıyaman Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda sahnelenen, Muzaffer Kırıkkalp’in yazıp-yönettiği, Pınar Karadağ, Fatma Caner, Ecem Çataloğlu, Ender Şeviker, Gizem Cessur, İsmail Başışık, Okan Koç, Onur Amaç, Burak Özbaykuş, Nehir Akkoç’un rol aldıkları ‘Ayışığı Sirki’ oyununda sonra sahneye çıkarak oyunculara çiçek takdim eden Başkan Kutlu, salon çıkışında da öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Minik öğrencilerin fotoğraf çektirme taleplerini geri çevirmeyen Başkan Hüsrev Kutlu ve eşi, minik öğrencilerle bol bol fotoğraf çektirip, sohbet etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ