“Malatya için güzel çalışmalar yapmak istiyoruz”

08 Mayıs 2018 421 views 0

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Aday Adayı Berkan Samanlıoğlu, Malatya için güzel çalışmalar yapmak için göreve talip olduklarını ifade etti.

 Samanlıoğlu, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimler kapsamında MHP Darende İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimler kapsamında çalışmalara devam ettiklerini dile getiren Samanlıoğlu, “Milliyetçi Hareket Partisi Darende İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ettik” dedi.

Samanlıoğlu, ziyaretlerde sorun ve önerileri dinlediklerini ifade ederek, “Dertleri dinleyip, ileri de bunlar için çözüm kapılarını açacağız. Rabbim önce vatanımızın, sonra partimizin, sonrada şahsımızın yardımcısı olsun” diye konuştu.

 Samanlıoğlu, bilgi birikimi ve tecrübesini Malatya için en güzel şekilde kullanmak istediğini belirterek, “Malatya Büyükşehir Belediyesi’nde başkan yardımcılığı, dair müdürlüğü görevlerinde bulunduk. Malatya’mızı tanıyoruz. Çeyrek asırdır hizmet etmekteyiz. Bu tecrübemizi, birikimimizi MHP milletvekilliği adaylığında kullanmak istiyorum. Malatya’mızı daha da ileriye taşımak için bu kutlu göreve talip oldum” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya