Malatya MHP’den Yeni Malatyaspor’a destek ziyareti

28 Şubat 2018 545 views 0

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Yeşilyurt İlçe Teşkilatı Yeni Malatyaspor idmanını ziyaret ederek, takıma tatlı ikramında bulundu.

MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya ve yöneticilerinin ziyaretinde konuşan Teknik Direktör Erol Bulut, verilen destekten dolayı teşekkür etti.

Malatyalıların arkalarında 12. güç olduğunu söyleyen Bulut, “Malatyalılar arkamızda 12. güç. Bize çok iyi destek veriyorlar sağ olsunlar. İnşallah bu şekilde önümüzdeki maçlarda da yanımızda olmaya devam edecekler. Ben ziyaretlerinden dolayı başkanıma teşekkür ediyorum” dedi.

Ali Kaya “İnşallah takımı 5’te görmek istiyoruz”

Ziyarette, MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya’nın takımın bundan sonraki hedefinin ilk 5 olması gerektiğini yönündeki sözleri gülümsemelere ve Erol Bulut’un ‘Nabzım yükseldi’ esprisine neden oldu.

Erol Bulut’un başarılı olduğunu belirten Kaya, “Yeni Malatyasporumuza desteğimiz her zaman devam edecek. Bugünde yalnız bırakmak istemedik. Çok başarılı bir gidişatları var. Erol hocam da çok başarılı. Kendisini Malatyalılar taktir ediyor. Yeni Malatyasporumuz inşallah önümüzdeki Konya maçında da sonrasındaki Fenerbahçe maçında da başarıya ulaşacaktır. Biz takımımıza, yönetime ve başta Erol hoca olmak üzere teknik heyete başarılar diliyoruz. İnşallah bundan sonra hedefimiz ilk 5 olur. Biz onların her zaman yanında olacağız. İnşallah takımı 5’te görmek istiyoruz. Erol hocamızı da çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz. Güzel işlere imza atıyor. Yeni Malatyasporumuzun bu aralar morale ihtiyacı yok ama biz yine de yanında bulunalım istedik” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya