TEOG Öğrencilerine Kitap Yardımı

31 Ekim 2016 755 views 0

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi Siirt’in Kurtalan ilçesinde bulunan Yenidoğan Ortaokuluna TEOG hazırlık kitabı yardımında bulundu.

Edinilen bilgiye göre Yenidoğan Ortaokulunda görev yapan öğretmenler tarafından ücretsiz olarak açılan TEOG hazırlık kursunda öğrencilerin kitaplarının olmadığı bilgisi üzerine Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri kursa katılan yaklaşık 100 öğrenci için TEOG hazırlık kitapları temin ederek Siirt’e gönderdi.

Okulun kurs koordinatörü ve projede gönüllü olarak görev alan öğretmenler ise yaptıkları açıklamada “Gönderdiğiniz kitaplar öğrencilerimiz için adeta şifa oldu, emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler.

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu üyesi Erdi DALHANÇER yaptığı açıklamada “ Gençlik meclisi olarak bu tür projeleri geçmişte olduğu gibi bu dönemde de desteklemeye devam edeceğiz. Gençlik Meclisi faaliyetlerine her zaman destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ÇAKIR’a ve Genel Sekreterimiz Sayın Abdullah PEKTAŞ’a teşekkür ederiz ” dedi

BENZER KONULAR
YORUM YAZ