Zabıta, Başarılı Bir Görev Yürütüyor

Zabıta, Başarılı Bir Görev Yürütüyor

08 Eylül 2016 473 views 0

Zabıta Haftası dolayısıyla Zabıta heyetini kabul eden Başkan Çakır:

BÜYÜKŞEHİR ZABITASI, BAŞARILI BİR GÖREV YÜRÜTÜYOR

Zabıta Haftası dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi Zabıta teşkilatı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Nurhan Demir, Zabıta Şube Müdürü Hüseyin Hanbay ile bazı Zabıta memurlarının eşlik ettiği ziyarette kısa bir konuşma yapan Zabıta Daire Başkanı Nurhan Demir, destek ve yardımlarından dolayı Başkan Çakır’a teşekkür etti. Başkan Çakır’ın destekleri sayesinde birçok işin üstesinden geldiklerini belirten Demir, “Şu ana kadar gerek fiziki yapımızda olan değişikliklerle gerek arkadaşlarımızın eğitim düzeyi ile alakalı olarak yakinen ilgilendiniz. Arkadaşlarımız adına size şükranlarımızı sunuyoruz. Teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki zamanda da sizin desteğinizle yine görevimizi layıkıyla yerine getireceğiz” dedi.

Hizmet etmek için seçildik

Tüm Zabıta teşkilatının haftasını tebrik eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise yaptığı konuşmada, zabıta teşkilatının 190 yıllık bir teşkilat olduğunu belirterek, bu teşkilatın yerel yönetimler için çok önemli bir görev ifa ettiğini söyledi. Büyükşehir zabıta teşkilatının Malatyalılar’ın hak ve hukukunu koruma noktasında son derece güzel hizmetler ortaya koyduğunu belirten Başkan Çakır, özetle; “Zabıta teşkilatımız başarılı bir görev yürütüyor. Şehrin genelinde tertip, düzen ve işgallerin önlenmesinin yanı sıra kamuya ait yerlerin muhafazası güzel bir şekilde yürütülüyor. Başta daire başkanımız, müdürlerimiz olmak üzere, bütün zabıta arkadaşlarımı özverili, gayretli çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.

Bizim amacımız bütün alanlarda olduğu gibi Zabıta alanında da şehirde başarılı olmak, daha çok hizmet etmek. Buradaki gayemiz; Malatya’da yaşayan, herkese en güzel ve kaliteli hizmeti sunabilmek. Yaşamını kolaylaştırmak. Bütün hemşerilerimizin daha sağlıklı, modern ve gelişmiş bir kenette yaşaması en büyük hedef ve arzumuz. Biz, onlara hizmet etmek üzere buraya görevlendirildiğimizi, seçildiğimizi biliyoruz. Her birim kendi içerisinde başarılı olmak zorunda. Dolayısıyla Zabıta ekiplerimiz de son derece başarılı, güzel hizmetler üretiyorlar.”

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ