MALATYASPOR USA ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR.

26 Mart 2018 1.174 views 0

Malatyaspor USA, NewYork Polis Departmanını 6-3 yenerek şampiyonluğa koşuyor.
ABD Liginde yer alan Şampiyonluğa adım adım yaklaşan Türkiye’nin gururu Malatyaspor USA takımı rakibi Newyork Polis Departmanını 6 – 3 mağlup etti.
Malatyaspor USA’nın 6 Golün 3’ünü karşılaşmada yıldızlaşan Tacikistanlı Milli Yıldız Akhtam Khamrokulov atarken , Kamerun’lu Milli Oyuncu Ronald Kufoin 2 Gol ve Takım Kaptanı Kemal Gürel’de 1 gol attı.
Malatyaspor USA Kulüp Başkanı Teoman Mutlu maç sonrası şunları söyledi.
“Malatyaspor USA . Ligde lider olarak yolumuza devam ediyoruz. Sezon sonu insallah Şampiyon olarak ipi göğüsleyip Şampiyon’luk kupasını Türkiye’ye Memleketimiz Malatya’ya götüreceğiz.”
MALATYA’LILAR NEW YORK POLİS TEŞKİLATINI “NYPD” EZEREK YENDİ
MALATYASPOR USA 6- NYPD 3
Amerika Cosmopolitan soccer ligi 14. Haftasında Türkiye’yi temsil eden Malatyaspor Usa zorlu rakibi karşısında almış olduğu galibiyet sonrası, hedeflerine bir adım daha yaklaştı. Kalan 5 haftada alınacak galibiyetler sonrasında Cosmopolitan soccer liginde Şampiyonluğunu ilan edecek ekibimizde moreller üst seviyede . Alınan farklı galibiyet sonrası görüşlerini aldığımız Kulüp Başkanı Teoman mutlu; “gelinen şu noktadan sonra ne olursa olsun Malatya şehrine verdiğimiz sözleri yerine getirmek adına kupayı ünlü TIME MEYDANIN’DA kaldıracağız. Çok zor günlerden geçiyoruz, üzerimize oynanan sindirme politikalarının farkındayız, ama şunu iyi bilmelerini istiyorum, hangi zorluklar ile üzerimize gelirlerse gelsinler bu takım bütün kirli oyunlara rağmen şampiyon olacaktır dedi.
Öte yandan son oynanan Newyork polis departmani maçına oldukça ilgili olan Türkler’e bir mesaj gönderen Mutlu “sağolsunlar hep yanımızda, her platformda bizlere sonuna kadar destek veriyorlar, bizlere verdikleri desteklerin sonunda onlara bu şampiyonluğu hediye edeceğiz dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya