MHP Aday Adayı Coşkun: “Yeni Turgut Özal Üniversitesi Teknik Üniversite olmalı”

10 Mayıs 2018 674 views 0

MHP Malatya Milletvekili aday adayı Yrd.Dr.Burhan Coşkun, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Coşkun yeni kurulacak Üniversitenin Teknik olması gerektiğini söyledi.

Kırklareli Üniversitesi öğretim üyeliğinden istifa ederek MHP’den Malatya Milletvekili aday adayı olan Doç.Dr. Burhan Coşkun, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek Genel sekreter Vahap Güner ve Yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Malatya’ya yeni kurulması kararlaştırılan Turgut Özal Üniversitesi ile ilgili görüşlerini açıklayan Coşkun “Malatya’da ikinci bir devlet üniversitesinin kurulması son derece sevindiricidir. Ancak bu üniversitenin içeriğinin Teknik olması gereklidir. Yeni kurulacak Turgut Özal Üniversitesinin Teknik içerikli olması için bizlerde parti olarak üzerimize düşeni yapacağız. Bazı eksiklikler olabilir ancak bunları zamanla giderebiliriz” dedi.

MHP Milletvekili adayı Burhan Coşkun’un Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etmesinden dolayı memnuniyetini ifade eden MGC Genel Sekreteri Vahap Güner, Malatya’da daha önceden görev yapan Burhan Coşkun’un siyasete de katkı vereceğini belirterek başarılar diledi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya