MHP Aday adayı Çoşkun’dan şehit ailesine anlamlı ziyareti.

13 Mayıs 2018 620 views 0

MHP Malatya Milletvekili aday adayı Yrd.Doc Dr.Burhan Coşkun, Anneler gününde  2010 yılında Hakkâri’nin yüksekova ilçesinde evin tek oğlu şehit uzman onbaşı Ahmet Özbulut’un ailesini ziyaret ederek annesinin elini öptü ve hayır dualarınızı eksik etmeyin dedi.

MHP Aday adayı Çoşkun,daha önce ziyaret ettikleri şehit uzmanın ailesini bu yılda anneler gününde unutmadı ve Hakkari’de şehit olan uzmanın ailesini evlerinde ziyaret etti.

Ziyaret sonrasında Aday adayı Çoşkun şu ifadelerde bulundu.

“2010 yılında Ocak başkanlığım döneminde yılın annesi seçtiğimiz Hakkari’de şehit düşen Uzman Onbaşı Ahmet ÖZBULUT şehidimizin annesini o gün nasıl yanındaysak bugün tekrar ziyaret etmiş bulunmaktayız. Kezban annemizin önceki ziyaretimizde de söylediğimiz gibi şehitlik mertebesi yüksek bir mertebe olduğunu bu kardeşlerimizin anneleri yanlız  değildir her zaman şehitlerimizi unutmadık unutmayacağız diyen çoşkun hayır duasını aldık.Bu vesileyle eli öpülesi tüm annelerin anneler gününü kutlarım.”dedi
Şehit olan Uzman Onbaşı Ahmet Özbulut’un,Annesi Kezban Özbulut,”bizler böyle günlerde yanımızda olan herkese teşekkür ediyoruz bugün anneler gününden bizleri yanlız bırakmadınız ve şanlı Türk bayrağımızı ve o gün ziyaretinizdeki çektiğiniz fotoğrafı da bizlere hediye etmeniz bizleri yeterince memnun etmiştir sizlere ve devletimize Allah zeval vermesin bu bayrağı da her daim kapımda dalgalanacaktır .”dedi.
Hakkâri’nin Yüksekova
ilçesinde şehit olan Uzman Onbaşı Ahmet Özbulut’un babası Mahmut Özbulut da bu ziyaretten çok mutlu olduklarını böyle anlamlı günlerde hatırlanmalarının da ayrı bir güzelliği olduğunu söyledi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya