Battalgazi Belediyespor, Olağanüstü Genel Kurulu’nu Yaptı

Battalgazi Belediyespor, Olağanüstü Genel Kurulu’nu Yaptı

26 Ağustos 2016 562 views 0

Battalgazi Belediyespor Kulübü, Olağanüstü Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Tek liste ile gidilen olağanüstü genel kurul sonrası Battalgazi Belediyespor Kulüp Başkanlığı’na Şahin Uslu seçildi.

Battalgazi Belediyespor Kulübü, Olağanüstü Genel Kurulu’nu Battalgazi Belediyesi Eskimalatya Kampüsü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi. Olağanüstü Genel Kurula, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Malatya eski Milletvekili Hüseyin Cemal Akın, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve davetliler katıldı. Divan başkanlığını Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Kırçuval’ın yaptığı olağanüstü genel kurulda konuşan AK Parti Malatya eski Milletvekili Hüseyin Cemal Akın, “Kongrenin hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Spor hayatımızda anlamın da çok mühim. Her geçen gün de bu ehemmiyetini idrak ile spora olan hizmetlerimizi arttırmamız gerekiyor. Belediyelerimizden başta gelen görevlerinden biridir. İnşallah bundan sonraki çalışmalarda bu spor dallarında Battalgazispor’un ismine de uygun bir şekilde Malatya’da ve Türkiye’de en iyi olmasını bekliyoruz ve dua ediyoruz. İnşallah daha fazla şampiyonlar çıkaracaklar. Türk sporuna büyük katkılar verecekler” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da, Battalgazi Belediyespor Kulübü’ne hizmet eden ve emeği geçenlere teşekkür ederek, “Battalgazi Belediyespor kongresinin öncellikle Battalgazi Belediyespor camiasına, Battalgazi’mize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Ben inanıyorum ki bu kongre, hem Battalgazi Belediyespor’a, hem Battalgazi’mize hem de Malatya’mıza önemli kazanımlar sağlayacaktır. Değişik alanlarda, değişik kategorilerde, lisanslı sporcular yetiştirme ve onların gerek il bazında, gerek bölge bazında, gerekse ülke bazındaki yarışmalara katılmaları, onların hazırlanmasında teknik heyetin gayret ve çabasını tebrik ediyorum. Spor özveriyle çalışmayı gerektiriyor. Bizim amacımız burada amatör ruh içerisinde insanların sağlıklı yaşamını ve sağlıklı bir toplum oluşmasını sağlamaktır. Bu anlamda gençlerimizi amatör bir ruhla güreşte, tekvando da, boksta, hem de değişik kategorilerde çalıştırarak, onları geleceğe hazırlama, sportif anlamdaki aktivitelere katılma noktasında gayret gösteren teknik heyetimizi de kutluyorum. Yönetim kurulunu da kutluyorum. Bu yönetiminin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Yönetim ve sporculara başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Şahin Uslu başkanlığındaki Battalgazi Belediyespor Kulübü yönetimi; Mustafa Gümüşboğa, Nadir Çalık, Mehmet Başar, Nevzat Aslan, Kenan Oğuz, Vahap Güner, Mehmet Ali Doğan, Fuat Gözeneli, M. Ertuğrul Köse, Kemal Deniz, Hasan Van, Kahraman Fırat, Ömer Akköse, Bekir Toksöz, Adil Çulha, Mustafa Zeren, Emir Güven ve Mahmut Cücemen isimlerinden oluştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ