Malatyasporun Efsane Amigosu Amigo Yusuf Elazığ’da İbrahim Menengiç’in Konuğu

Malatyasporun Efsane Amigosu Amigo Yusuf Elazığ’da İbrahim Menengiç’in Konuğu

25 Ağustos 2016 493 views 0

Malatya sporun efsane Amigosu Yusuf Mor (Amigo Yusuf) Ülkenin içinde bulunduğu ve Hainlerin Patlattığı Bomba ile karıştırmaya kalkıştıkları Elazığ’da Elazığ’ın duruşu ile dahada Şaşkına döndüler.!

Malatya’dan hem sosyal medyada hemde bire bir İnsanların yardıma koştuğu Elazığ’da yaralar sarılırken;İki kent arasındaki yaşanan olumsuzluğun bir kenara bırakılması için atılan adımlara bir yeniside Televizyon Programına taşındı.Malatya sporun efsane Amgosu Yusuf Mor (Amigo Yusuf) Elazığ’ın Televizyonunda yayınlanan Detay Haber Programında İbrahim Menengiç’in konuğu oldu.Daha önce Komşu illerde Amigoluk yapıp hepsiyle Şampiyonluk yaşayan Amigo Yusuf Mor Amigoluğunu yaptığı Elazığ’da unutulmayan isimler arasında yerini alıyor.

İşte bu unutulmamazlık ve ahde Vefa sergiliyen Elazığ’ın Televizyonunda İbrahim Menengiç’in hazırlandığı Detay programının konuğu oldu.Çok Nostaljik bir ortamda gerçekleşen Programa ilginin hayli fazla olduğu belirtilirken,Programın sunumunu yapan İbrahim Menengiç’in program sonrası değerlerimize sahip çıkmamız gerekiyor.! İşte Yusuf abide sporda Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun değerlerinden Meşhur Amigo Yusuf’umuz.! Çok keyifli bir program oldu.

Bizi kırmayıp Elazığ’a geldiği için Teşekkür ediyorum dedi. Malatya sporun efsane Amigosu Yusuf Mor (Amigo Yusuf)’u Elazığ’da ağırlamaktan Gurur duyduk.! Hatırlanmak unutulmamak güzel bir duygu.! Bende bani bu güzel programa çağıran Elazığ’ın Televizyonuna Patron ve Çalışanlarına Teşekkür ederken,program sunucusu İbrahim Menengiç’e ayrıca teşekkür ediyorum.Artık aradaki sorun çıkartanları bir tarafa koyup eski güzel birlikte hareket edeceğimiz güzel günleri tekrar yaşamak istiyoruz..! Bunun için üzerime ne düşerse her zaman hazırım,diyerek teşekkür etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ