TSYD Malatya Temsilciliği Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek’i ziyaret etti.

30 Nisan 2018 570 views 0

“BASIN TRİBÜNÜNÜ YENİDEN DÜZENLEYECEĞİZ”

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Yeni Malatya Stadına bulunan basın tribününü yeni sezon öncesinde yeniden düzenleyeceklerini söyledi.

TSYD Malatya Temsilcisi Vahap Güner ve TSYD üyeleri Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek’i tesislerde ziyaret etti. TSYD İl Temsilcisi Vahap Güner, Süper Lige çıkan Yeni Malatyaspor’un başarılı bir sezon geçirdiğini ancak yeni yapılan stadın ve özellikle de basın tribünündeki eksikliklerin giderilmesini istedi. Basın tribününün Malatya’nın prestiji için önemli olduğunu kaydeden Güner “Basın tribününde elektrik, televizyon, çalışma odası ve oturma gurupları konusunda önemli eksiklikler var. Bunların çözümünü bekliyoruz” dedi.

“BASIN TRİBÜNÜNÜ YENİDEN DÜZENLEYECEĞİZ”

Malatya Stadında yer alan basın tribünü gibi diğer eksiklikleri de gidermeye çalıştıklarını kaydeden Yeni MalatyasporBaşkanı Adil Gevrek “TSYD Malatya temsilciliğimizin uyarılarını önemsiyoruz. Yeni sezona kadar basın tribünündeki eksiklikleri tamamen gidermek ve yeniden düzenleme yapacağız. Tüm eksiklikleri gi,dererek basın mensuplarının en rahat şekilde çalışmaları için arkadaşlarımı görevlendireceğim. Basın tribünü Yeni Malatyaspor’un prestiji içinde önemlidir. TSYD Temsilciliğimiz eksiklikleri bizlere bildirdi. Diğer statlardaki basın tribünlerini de inceleyerek Malatya stadında eksiksiz bir tribün yapmak istiyoruz” diye konuştu.  

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya