Yeni Malatyaspor maçı öncesi Konyaspor’da ikinci şok…

27 Şubat 2018 578 views 0

Yeni Malatyaspor hafta sonunda karşılaşacağı Konyaspor’da takım kaptanı Ali Çamdalı’nın sözleşmesi tek taraflı feshedildi. Ali Çamdalı’nın sözleşmesinin feshedilmesinin nedeni olarak Akhisarspor maçı sonrası takım arkadaşlarını hedef alan açıklamaları ve kulüp yapısına uygun hareket etmediği belirtildi.

Konyaspor yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamada,”Yönetim Kurulumuz T.M Akhisarspor maçında ortaya konan kötü futbol ve mücadelenin ardından bu akşam toplanmış ve takımımızın menfaatleri doğrultusunda bir takım kararlar almıştır.

Yapılan görüşmelerin ardından oyuncumuz Ali Çamdalı’nın mukavelesi tek taraflı olarak fesh edilmiştir. Futbolcumuz Ali Çamdalı Akhisar ile oynadığımız müsabakanın ardından takım arkadaşlarını hedef alan açıklaması tarafımızca ve camiamızın genelinde uygun görülmemiştir. Ali Çamdalı daha önce de kulüp yapısına ve disiplinine uygun hareket etmeyerek benzer davranışlarda bulunmuş, ikaz edilmesine rağmen aynı tutumunu sürdürmüştür. Bu gelişmeler neticesinde yapmış olduğumuz yönetim kurulu toplantısında yukarıda belirttiğimiz kararın alınma zaruriyeti hâsıl olmuştur.

Ali Çamdalı’na takımıza katkılarından ötürü teşekkür ediyor, futbol hayatında başarılar diliyoruz.”denildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya