Yeni Malatyaspor taraftarları ceza İçin kampanya başlattı.

01 Şubat 2018 510 views 0

E.Yeni Malatyaspor taraftarları sosyal medya üzerinden Sivasspor maçından dolayı PFDK tarafından Yeni Malatyaspor kulübüne verilen para cezasının taraftarların ödemesi için kampanya başlatı.Sosyal medyada hızla yayılan kampanyayı başlatan Eski İstanbul Marmara Derebeyleri taraftar dernek başkanı Feyzullah Ödemiş,Yeni Malatyaspor yönetiminin hesap numaralarını taraftarlarla paylaşmasını istiyor.

“TFF’nin D.G Sivasspor Maçında golün ardından taraftarın sahaya atlaması sonucu PFDK tarafından rapor edilerek Kulübümüze yansıyan 45 bin TL Para Cezasını Taraftar Olarak Biz Ödeyelim. Hem Kulübümüze Maddi Ve Manevi Destek Olalım
Hemde Afrin’de Vatan için can alıp can veren mehmetçiklerimize tüm şehir ve futbolcular olarak Vermiş olduğumuz selamı süre ihlali olarak değerlendiren Sözde “ TÜRKİYE “ Futbol Federasyonu Başkanı Demirören’e tepkimizi yine hep birlikte gösterelim. Türk olmayıp da asker selamı veren futbolcularımızın fotoğraflarını görüpte vicdan muhasebesi yapmak yerine kurum muhasebesi yaptığını sanan Demirören bu saygısızlığı acilen düzeltmek zorundadır.
Bütün bunlar için tek ricamız Kulüp Yetkililerinden Kulübe Ait Bir Hesap Numarası Paylaşılmasıdır.
Dünya’da ki tüm taraftarların Elinden Geldiğince Nasıl Destek Olacağını Tüm Türkiye’ye Göstermesi Gerekmektedir.”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya