Yeni Malatyaspor TD Bulut,”Yönetimle henüz oturup bir şey konuşmadık”

05 Nisan 2018 577 views 0

Süper Ligde kalmayı yüzde 90 garantileyen Yeni Malatyaspor’da gelecek yılın planlarını yapmak İçin geçtiğimiz hafta Kulüp başkanı Adil Gevrek,Erol Bulut’la 3 yıllık yeni bir sözleşme imzalamak istediklerini belirtmişti.

2019 Mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunan Bulut’un sezon sonunda ayrılacağı iddia ediliyordu.Nuretin Soykan tesislerinde Erol Bulut’un basın mensuplarına geleceği ile ilgili net bir şey söylemedi ve Kulüpteki geleceğiyle ilgili henüz yönetimle konuşmadıklarını Belirten Erol Bulut, “Gelecekle ilgili yönetimle henüz oturup bir şey konuşmadık. Tabii ki gelecek çok önemli kulüp adına, benim adıma, futbolcular adına önemli bir süreç. Ama o sürecin konuşulması için önümüzdeki birkaç maçı da oynamamız gerekiyor. Ondan sonra zamanı geldiğinde önümüzdeki süreci zaten yönetimle oturup konuşacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Ertuğrul saglam’a güzel sözleri için teşekkür etti.

Bulut, takımın eski hocası Ertuğrul Sağlam’ın takımla ilgili sarf ettiği sözlerle ilgili de konuşarak, şunları söyledi:

“Bizim adımıza güzel sözler sarf ettiği için sağolsun. Kendisi buradan 6. haftadan sonra ayrıldı. Bize o teklif yapıldı. Teknik direktör olmamız için. Ben başından beri söylediğim gibi ben Evkur Yeni Malatyaspor’un televizyonda birkaç maçını izlemiştim. Oradan takımımı tanıdım. İçeriğini tam olarak bilmiyordum. Ama kendime ve ekibime güvendiğimden ve neler yapabileceğimize inandığımdan dolayı, burada bir şeyleri değiştirebileceğimizi düşündüğüm için geldim ve sonuna kadar burada olacağımı geldiğimden beri söylüyorum. Sezon sonuna kadar burada olacağımı söyledim ve o hiçbir zaman değişmeyecek, ne olursa olsun. Biz devam ediyoruz ekibimizle ve takımımızla. Tabii geldikten sonra bazı sıkıntıları yaşadık ve halen bazı sıkıntıları yaşıyoruz. Takımımızı bir seviyeye getirdik. Bir takım olduk. Kompakt oyunumuz olsun, agresif oyunumuz olsun kendimizi bu lige kabul ettirdik ve bu şekilde devam ediyoruz. Önümüzdeki 7 maçı bu şekilde oynayıp iyi bir yerde bitirmek istiyoruz.”diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya