Yeni Malatyaspor TD Erol Bulut,kazanmaktan başka birşey düşünmüyor.

27 Mart 2018 476 views 0

Orduzu Pınarbaşı Tesisleri’nde gazetecilere açıklamada bulunan Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, Cumartesi günü Gençlerbirliği maçını kazanarak hedeflerine ulaşmak istediklerini belirtti.
Bulut; ” Bundan sonraki dönemde de kolay maç yok. Zaten ikinci yarıda maçların daha çetin ve zor geçeceğinin bilincindeyiz. Bu anlayışla transfer yapamaya çalıştık. 1-2 transfer aramıza kattık. O şekilde devam ediyoruz. Önümüzdeki Gençlerbirliği maçı çok önemli bir maç. Ankara’da 1-0 kazanmıştık. Burada kesinlikle kazanmak istiyoruz.” dedi.
Son iki maçta bireysel hatalar yaptıklarını ve bunun bedelini ağır ödediklerini kaydeden Bulut, ” Daha önce kazandığımız maçlarda da bireysel hatalarımız oluyordu ama bunları kapatabiliyorduk. Ancak son oynadığımız Fenerbahçe ve Trabzonspor maçlarında yaptığımız bireysel hataların bedelini ağır ödedik. Onun için önümüzdeki Gençlerbirliği ve daha sonraki maçlarda da daha dikkatli olmamız lazım”ifadelerini kullandı.
Teknik direktör Erol Bulut iç sahada oynadıkları maçlarda taraftarlarının etkisiyle ve destekleriyle daha farklı bir oyun sergilediklerini ifade ederek, ” Geçmişe artık dönmeyeceğim. Biz taraftarlarımızla çok farklı oynuyoruz kendi evimizde. O nedenle onlardan ricam kendi adıma yani Erol Bulut olarak, teknik direktör olarak onlardan isteğim stadı inşallah doldurmaları. Çünkü onlara gerçekten ihtiyacımız var. Onlarla birlikte kendi evimizde çok daha iyi oynuyoruz. Bunu zaten daha önceki maçlarda gösterdik. Beşiktaş maçı olsun, Galatasaray maçı olsun, Başakşehir maçı olsun iyi oynamamıza rağmen maçı kaybettik ama iyi oynadık” diye konuştu.

A Milli Takım için aday kadroya çağırılmaları ile ilgili beklentilerin olduğu Sadık ve kaleci Ertaç içinde açıklamalarda bulunan Bulut,” Elimizde gerçekten performansını yüzde yüz arttıran arkadaşlarımız var. Milli takıma çağırılıp çağırılmamaları tabi benim kararım değil ve onun kararını sayın Lucescu verecek” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya