Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Bulut,yeni transferlerle ilgili ilk kez konuştu.

02 Şubat 2018 534 views 0

Evkur Yeni Malatyaspor’un Genç ve başarılı Teknik direktörü Erol Bulut,Devre arasında yapılan transferlerle ilgili ilk defa konuştu.

Bulut,”En azından iki transferin takıma gelmesi sevindirici. Son dakikada da olsa o mevkide ihtiyacımız vardı. Son dakikayla bunu da tamamlamamız sevindirici oldu. İnşallah en kısa zamanda takıma uyum sağlar ve bize katkısı olur.
Bu oyuncular listemizde vardı. Ama maalesef gelmesi uzun sürdü. Ara transfer dönemi her zaman sıkıntılı geçiyor. Bazı futbolcularla anlaşıyorsunuz ama takımıyla anlaşamıyorsunuz. Bazı futbolcularda Gilberto gibi serbestti, menajeriyle sıkıntılar yaşıyorsunuz. Ufak tefek sıkıntılarla maalesef karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Ama sonucu mutlu olunca iyi oluyor.
Gilberto Antalya’da bize katılacak. Bizimle birlikte dönecek ve Pazartesi gününden itibaren antrenmanlara katılacak.”diye konuştu.

Genç Teknik Direktör hafta sonu oynanacak Antalya maçıyla ilgilide,puan veya puanlarla dönmek istediğini belirtti.

Bulut,”Antalya transferi son günde açabildi. Onlarında sıkıntıları vardı. 1-2 transfer gerçekleştirdiler. Ayrılan futbolcularına rağmen iyi ve etkili bir ekipler. Antalya’da en az 1 puan, 3 puan alma hedefimiz var. Bunun üzerine çalışmalarımızı yapıyoruz. Umduğumuz 1 ya da 3 puanı alırız. Son haftalarda iyi futbol oynuyoruz. Galibiyetler geliyor. İnşallah bu galibiyetlere devam ederiz.”dedi

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya