Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut ile devam kararı çıktı.

18 Mayıs 2018 681 views 0

Evkur Yeni Malatyaspor süper ligin son haftasında oynanacağı Kayserispor maçının hazırlıklarına devam ederken,Yönetim ve Erol Bulut,Bugün yapılan son idmandan sonra biraraya geldi.Bugünkü ilk görüşmeden sonra Erol Bulut ile yolla devam etme kararının çıktığı ve Kayserispor maçından sonra tekrar biraraya gelip son detaylar konuşulacak.

Yönetim kurulu ve Erol Bulut daha önce İstanbul’da oynanan Galatasaray maçı öncesinde Biraraya gelmişti.Bu görüşmede Erol Bulut’un projelerini ve transfer çalışmalarını sunduğu,Yönetim kurulunda Erol Bulut ve Ali Ravcı’nın transfer komitesi içinde olacağı ve tüm transferlerin Erol Hocanın istekleri ve bilgisi dahilinde olacağı yönetim Kurulu tarafımdan oylanıp kabul edilmesiyle,Yeni sezon için Erol Bulut ile devam edileceği kararı alındığı,Cuma günü oynanacak Kayserispor maçından sonra yönetim ve Hocanın tekrar biraraya gelip Hocanın geleceği karara bağlanıp,yeni sezon çalışmalarına hemen başlanacağı belirtildi.

Yeni Malatyaspor Basın sözcüsü Erdal Gündüz, yaptığı açıklamada Erol Bulut ile görüştüklerini ve yeni sezonda Erol Bulut ile devam etmek istediklerini,transferlerde tek yetkilinin Erol Bulut olduğunu belirterek,“Galatasaray maçı öncesi yönetim olarak İstanbul’da Erol Hocamızında katıldığı bir toplantı yaptık.Kendisi bize büyük emeklerle hazırlanmış bir proje sundu. Bu projede en önemli çalışma altyapıyla ilgili çalışma. Hocamız altyapıda futbolcu çıkaran bir sistem üzerinde bir çalışma yapmış. İnşallah Erol Hoca ile daha uzun süreli çalışırız. Bunun dışında transferle ilgili de birçok konuyu netleştirdik. Transfer komitemizi belirledik. Bu komitenin içerisinde Erol Bulut ve Ali Ravcı Hocamız da bulunuyor. Ve en önemlisi transferde hocamızın bilgisi dışında oyuncu alınmayacak. Bu kararları oyladık ve kabul ettik. İnşallah yeni sezonda daha iyi işler yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Bu arada Malatya ekibinde yeni sezon öncesi kadrodan ayrılacak isimlerin de yavaş yavaş netleşmeye başladığı bildirildi. Bu sezon takımda kiralık oynayan Aytaç Kara ve Matheus Doria ile anlaşamayacağı öğrenilen sarı-kırmızılıların, Barazit, Dia, Diallo ve Farnol gibi isimlere de kulüp aradığı belirtildi.

Teknik Direktör Erol Bulut,sezon boyunca teknik ekibinde bulunan yardımcısı Serhat Umar ve futbolcu izleme komitesindeki Hakan Çalışkan’ı yurt dışında birçok futbolcuyu izlemeye aldığı,özellikle Arjantin,Almanya ve Avusturya ligindeki birçok futbolcunun transfer listesine aldığı belirtildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya