Yeni Malatyaspor’lu Azubuike,Galatasaray’ın transfer teklifini yalanlamadı.

24 Mart 2018 491 views 0

Nurettin Soykan Tesisleri’nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan orta saha oyuncusu Godson Azubuike,önemli açıklamalarda bulundular.

Bir gazetecinin transfer’de adının çok sık geçmesi ve Galatasaray ile ilgili dedikoduların olduğunu sorması üzerine Azubuike;transfer tekliflerinin her zaman olduğunu ve olabileceğini belirtirken,şuan ki hedefinin Yeni Malatyaspor olduğunu belirtirken,başka bir gazetecinin Galatasaray transfer teklifinde bulundu mu ısrarı üzerine,gülerek bu tür görüşmelerin gizli ve özel olduğunu,net bir teklif geldiğinde ilk basın mensuplarıyla paylaşacağını ifade etti.

Kaybettikleri maçlarda zaman zaman konsantrasyonlarının düştüğünü belirten Azubuike, “Galiba maç içerisinde zaman zaman konsantrasyonumuz düştü. Aslında kayıp ettiğimiz iki maça da iyi hazırlanmıştık. Konsantrasyonumuz düştüğü anlarda rakipler bunu iyi değerlendirdi ve goller attılar. Ama hepsi geride kaldı, şimdi önümüze bakacağız. Hocamızın kararlarına saygı duymak zorundayız. Bana verilen görevleri iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Böyle de devam edeceğim. Ne olursa olsun oynadığım oyunun üzerine koymayı sürdüreceğim. Futbol içerisinde zaman zaman performans düşüşü yaşanabiliyor. Belki bu bende de görülüyor. Ama bunun üstesinden gelmeye çalışacağım. Önümüzdeki maçlarda taraftarlar çok daha iyi bir Azubuike seyredecek. Süper Lig’de kalacağız. Ama hangi sırada bitirebiliriz onun için tahmin yapamıyorum. Transferle ilgili bazı şeylerin gizli kalması gerektiğini düşünüyorum. Ama zamanı geldiğinde önce Malatyalılar bilecek” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya