Yeni Malatyaspor’lu Farnolle hafta sonunda 3 puan alacaklarını belirti.

27 Nisan 2018 386 views 0

Uzun süre aradan sonra Beşiktaş maçıyla ilk 11’de forma şansı bulan Fabien Farnolle göreve her zaman hazır olduğunu söyledi. İstanbul temsilcisiyle oynadıkları maçta performansının değil, mağlubiyetin öne çıktığını bunun içinde üzgün olduğunu ifade eden Farnolle Akhisarspor maçını kazanıp mutlu olacaklarını belirtti.

Yeni Malatyaspor’un Beninli file bekçisi Fabien Farnolle, uzun süreden sonra forma giydiği için mutlu olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

“Beşiktaş maçında çok uzun süreden sonra tekrar forma giydiğim için bende mutlu oldum. Ama biz hiçbir zaman idmanları bırakmadık. Ertaç ile sürekli uyum içerisinde çalıştık. Birbirimizi hep yukarılara doğru ittik. Benim her zaman hazır bulunmam gerekiyordu. Sürekli kendimi hazır tuttum. Zamanı geldiğinde de iyi performans sergilemeye çalıştım. Öncelikle bana güvenen kulüp başkanımın, hocalarımın, takım arkadaşlarımın güvenini boşa çıkartmamaya çalıştım. Tabii uzun süre oynamamak benim için problem olabilirdi. Ama çok iyi motive oldum. Sonuçta bu maçın öne çıkan tarafı benim performansım değil, maalesef aldığımız mağlubiyet. Onun için de çok üzgünüm. Önümüzde Akhisarspor maçı var. Her zaman olduğu gibi bu karşılaşma içinde en iyi şekilde hazırlanacağız. Allah’ın izniyle Pazar günü sahaya çıkıp 3 puanı alacağız ve mutlu olacağız.”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya