Yeni Malatyaspor’lu Sadık,Galatasaray ve Trabzonspor transfer listesinde…

04 Haziran 2018 737 views 0

Yeni Malatyaspor’un başarılı defans oyuncusu Sadık Çiftpınar Süper ligdeki ilk sezonunda başarılı bir grafik çizerken çoğu takımın transfer listesine girdiği ve Menajerine tekliflerin geldiği Yeni Malatyaspor yöneticisi tarafından onaylandı.2019 yılının sonuna kadar sözleşmesi bulunan Sadık Çiftpınar’ı sezon ortasında Yeni Malatyaspor ile sözleşme uzatmak istediğini belirtmişti.

Alt yapısından yetiştiği Galatasaray, Beşiktaş ve Göztepe’den sonra teknik direktör Ünal Karaman ile anlaşma yapan Trabzonspor da kanca attı.

Bu sezon 28 maçta forma giyen ve sergilediği performansla dikkat çeken genç futbolcu, transfer pazarının gözdesi oldu. Sözleşmesi 2019’un Haziran ayında sona erecek olan Sadık Çiftpınar ile kulübü Malatyaspor da sözleşmesini uzatmak istiyor. Galatasaray, Beşiktaş ve Göztepe’nin ilgilendiği genç futbolcuyu Trabzonspor’un yeni teknik direktörü Ünal Karaman’ın kadrosunda görmek istediği bildirildi. Sadık Çiftpınar’ın oyun karakterini çok beğendiğini belirtilen tecrübeli hocanın Malatyaspor ile transfer konusunda temasa geçilmesini istediği kaydedildi.

Radyospor’da  Salim Manav’ın konuğu olan Yeni Malatyaspor Yöneticisi Burak Çakır: “Bize resmi teklif gelmedi. Gelirse mutkuluk duyarız. Önümüzdeki günler ne gösterie bilemem. Menajeri ile görüştüm ve bu teklifi doğruladı.”diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya