Yeni Malatyaspor’un başarılı kalecisi Ertaç Özbir,Milli görev bekliyor…

02 Şubat 2018 818 views 0

Süper Ligde 19 hafta itibariyle en başarılı kaleciler arasında gösterilen Yeni Malatyaspor’un Başarılı file bekçisi Ertaç Özbir,başarılarının sırrını açıkladı.

Özbir,”Ligin geneline baktığımızda 7 hafta gol yemedik. Aslında bunu takım olarak başardık. Sadece kaleci, defans, orta saha ya da forvete bağlamamak lazım, takım halinde defans yapıp, hücuma çıkıyoruz. Takım halinde gol atıyoruz, takım halinde gol yiyoruz. Bu işin en geri kısmı kaleci olduğu için daha ön planda görünüyor. Gol yemememizi takıma bağlıyorum. Takımda hem saha içinde hem de saha dışında birlik ve beraberlik var, buda hem skorlara hem de mücadelemize yansıyor.
ANTALYASPOR,
Önümüzde Antalyaspor karşılaşması var. Zorlu bir maç. Zor bir deplasman çünkü Antalyaspor’un da bulunduğu konum itibariyle bizi orada gerçekten zorlu bir müsabaka bekliyor. Oradan puan ya da puanlarla ayrılmak istiyoruz. Deplasmanda iyi bir şekilde mücadele edip, belki galibiyet belki beraberlik bizim için iyi bir sonuç olur.
YENİ TRANSFER DORİA,
Aramıza yeni arkadaşlarımız katıldı. Savunmaya Doria geldi. Sadık ve Mina zaten kaliteli isimler. Takımdan ayrılan arkadaşlarımız oldu, onlarında yolları açık olsun. Daha da güçlendik. Takıma kaliteli isimler katıldı. Umarım ikinci yarı daha az gol yiyerek, ligi iyi bir şekilde tamamlarız. Taraftarlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Bize sahip çıkıp, destek oluyorlar. Bu takıma güvensinler, bizde onlar için elimizden geleni yapacağız.
MİLLİ TAKIM,
Milli takım her futbolcunun gitmek isteyeceği en güzel yerdir. Sonuçta ulusunuza, milletinize yardım etmek, onlara en iyi şartları sağlamak için kendinizi göstermeniz gereken yer milli takımdır. Bizde milli duygular içerisindeyiz, inşallah milli takım bize de nasip olur. Orada güzel şekilde oynarız ve kendimizi en üst seviyeye çıkartmaya çalışırız.”diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya